Modny i wygody płaszcz

Zima bez wątpienia jest trudną porą roku, jeśli chodzi o modę damską. Często szukamy takich kurtek i płaszczy, które będą doskonale się na nas prezentowały, a zarazem będą wygodne i ciepłe. Czy te dwie kwestie da się ze sobą połączyć w rzeczywistości? Oczywiście, że tak!

Piękny i ciepły płaszcz zimowy

odzież damska płaszczeNigdy nie lubiłam zimy. Nie tylko ze względu na niskie temperatury oraz ciągłą ciemność za oknem, lecz także właśnie ze względu na ubiór. Kupując kurtki zimowe przeważnie stawałam przed dylematem: albo ładnie w nich wyglądać i niestety okropnie marznąć, albo zamienić się na okres zimowy w puszysta kuleczkę, ale przynajmniej ciepłą, bo niestety tak czułam się w większości kurtek, jak całkowicie niekobiecy bałwanek. Postanowiłam zatem, że w tym roku zrobię wszystko, aby znaleźć takie okrycie wierzchnie na zimę, które będzie zarówno ciepłe i wygodne, jak i doda mi nieco kobiecości. Znalazłam sklep internetowy zawierający bardzo duży asortyment, odzież damska płaszcze była naprawdę bardzo rozbudowaną kategorią w której można było znaleźć bardzo wiele najróżniejszych i modnych płaszczy. Jeden wyjątkowo przypadł mi do gustu. Był czarny i posiadał kaptur zakończony prześlicznym futerkiem chroniącym przed wiatrem. Płaszcze miały także bardzo wiele rozmiarów, a także szczegółowo opisany sposób jak wymierzyć siebie, aby odpowiednio dopasować płaszcz, dlatego pomimo zakupów internetowych, nie miałam z tym najmniejszych problemów i już po chwili wiedziałam który rozmiar będzie na mnie pasował.

Pierwszy raz kupowałam płaszcz przez internet, ale dzięki tak profesjonalnej stronie nie musiałam się martwić o nic. Płaszcz miałam w rękach już po paru dniach i rzeczywiście, wyglądał, jakby został wprost uszyty na mnie. W dodatku był tak ciepły, że nie musiałam zakładać pod niego tony swetrów. Jego krój z kolei doskonale podkreślał moją figurę i dodawał mi kobiecości. Mogę zatem powiedzieć, że udało mi się wykonać swoje zadanie w stu procentach.