Mama dobrze zarabia na robieniu zdjęć

Moja mama postanowiła zapisać się na kurs. Mama chciała zmienić swoje życie i zacząć robić coś co sprawia jej sporo radości. Razem z tata na początku myśleliśmy, że mama żartuje i pewnie kurs potraktuje tylko jako rozrywkę i na pewno nie zmieni branży, w której do tej pory pracuje.

Mama wykonuje zdjęcia ślubne

wrocławski fotograf ślubnyOkazało się, że razem z  tatą się myliliśmy. Mama na kursie była najlepsza. Praca z aparatem sprawiała jej wiele radości. Widać było jak bardzo się cieszy kiedy była przed zajęciami. Tata nawet kupił jej specjalistyczny aparat, którym będzie mogła robić wysokiej jakości zdjęcia. Wrocławski fotograf ślubny jest zawsze poszukiwany bo klienci zatrudniają takich specjalistów na różne rodzinne okoliczności. Mama postanowiła za początku potraktować swoja pasję jako hobby. Miała kilkanaście zleceń od znajomych. Z czasem zleceń pojawiało się coraz więcej i wtedy mama ostatecznie postanowiła zając się zdjęciami ślubnymi nie tylko. Mama jest swoją szefową. Sama wybiera z jakimi klientami będzie współpracować. Musi odpowiadać jej termin a także tematyka. Mama zaoferowała swoim klientom niskie ceny ze względu na brak doświadczenia. Klienci są zachwyceni mamy pomysłami. Są one świeże i dzięki temu zdjęcia ślubne i nie tylko są inne, bardziej niespotykane. Mama dokupiła sobie aparatów a także musiała zatrudnić dodatkową osobę, która pomoże jej w zleceniach. Mama nie sądziła, że jej firma będzie aż tak dobrze się rozwijać. Jesteśmy z tatą dumni z mamy i jej osiągnięć.

Na robieniu zdjęć można całkiem dobrze zarobić. Mama jest zadowolona ze swojej pracy. Ma już sporo pozytywnych opinii w internecie. tata pomógł jej w założeniu profesjonalnej strony internetowej i dzięki temu będzie mogła trafić do większej ilości klientów we Wrocławiu i nie tylko.