Zaprojektowanie własnej strony www było dla mnie nie lada wyzwaniem. Postanowiłem więc dokładnie uporządkować wiedzę, którą aktualnie posiadać i porównać ją z możliwościami, które mam. Posiadałem wiele produktów w sprzedaży, które trzeba było dobrze wypromować, aby zyskały rzeszę zainteresowanych klientów.

Strony dla firm

szybkie projektowanie stron w CzęstochowieDo tego celu postanowiliśmy uruchomić sklep internetowy połączony ze stroną branżową. Na stronie chcieliśmy zamieszczać wszystkie informacje o naszej działalności, a w sklepie oczywiście umieścilibyśmy wszystkie produkty, które chcemy sprzedawać. Projektant całości zamówienia, które zamierzaliśmy zrealizować bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Nie musieliśmy nawet specjalnie wymyślać niektórych funkcjonalności, gdyż pracownik sam przedstawił nam makietę, na której umieszczony był projekt graficzny. Szybkie projektowanie stron w Częstochowie proponowane jest w różnych wariantach cenowych. Gdybyśmy nie chcieli jeszcze sklepu online, to cena byłaby o wiele niższa, jeśli jednak zdecydowaliśmy się na kilka rozwiązań wiedzieliśmy, że będziemy musieli posiadać odpowiedni budżet. Tworzenie stron internetowych odbywa się w doświadczonym środowisku. Nad jedną stroną zawsze pracuje grafik, front-end developer, a także osoba, która w razie potrzeby będzie doglądała do strony pod kątem użyteczności, czyli tak zwanego UI. Nie trzeba od razu zajmować się optymalizowaniem strony w celu pozyskania jak najwięcej klientów.

Nam póki co zależało na tym, aby taka strona w ogóle zaistniała w internecie i teraz w kolejnych miesiącach będziemy dbać o to, aby ją odpowiednio przystosować. Ściąganiem ruchu na stronę również zajmują się profesjonaliści z branży interaktywnej, a nawet ta sama firma, której zleciliśmy tworzenie stron internetowych.