Ostatnio popsuła mi się deska do prasowania. I nic dziwnego, była już stara i zniszczona, i już dawno powinnam ją wymienić na nowszy model. Teraz nie miałam wyboru. Od razu wybrałam się do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego z zamiarem kupna deski do żelazka parowego. Zależało mi na wysokiej jakości deski i na tym, żeby posiadała wiele udogodnień dla użytkownika.

Jaka deska najlepsza do żelazka parowego?

chromowana deska do żelazek parowychW sklepie powiedziałam sprzedawczyni czego potrzebuje oraz jakie mam wymagania, co do deski do prasowania. Od razu zaprowadziła mnie na odpowiedni dział i powiedziała, że najlepsza będzie dla mnie chromowana deska do żelazek parowych. Pokazała mi taką deskę i zaczęła wymieniać jej zalety. Dowiedziałam się, że taka chromowana deska ma bardzo ładne wykończenia, a przede wszystkim jest bardzo trwała i wytrzymała, szczególnie na wysokie temperatury i gwałtowne jej zamiany. Posiada specjalną podstawkę na żelazko parowe, dzięki czemu możemy rozciągnąć prasowany materiał na całej długości deski. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Jednakże, jeszcze ważniejsze było dla mnie to, że posiadała ona wysięgnik na kabel od żelazka oraz gniazdko, które umożliwiało bezpośrednie podłączenie żelazka do deski. Zaproponowana przez sprzedawczynię deska była dostępna w niskiej, przystępnej cenie, dlatego od razu zdecydowałam się ją zakupić. I jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór.

Byłam bardzo zadowolona z tej deski, a szczególnie z tego, że posiadała regulowaną wysokość. Dzięki temu umożliwiała ona prasowanie także na siedząco i dopasowanie do wzrostu użytkownika. Dla mnie jako dla niskiej osoby, było to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Deska okazała się również bardzo wytrzymała i odporna. Podobały mi się też zabezpieczenia przed rysowaniem podłogi.