Moja córka ostatnio podpatrzyła u swojej kuzynki jak działa autko na akumulator. Bardzo jej się spodobała taka zabawka i chciała sama taką mieć. Nie byłam pewna czy to dla niej odpowiednia zabawka, ale postanowiłam sprawdzić jak dokładnie działa taka zabawka. Zależało mi na tym, żeby kupić coś bezpiecznego i odpowiedniego do wieku córki.

Wybrałam autko cabrio z pilotem

auto na akumulator cabrio na pilotaPoszukiwania zabawki rozpoczęłam od internetu. Szybko zauważała, że niezwykle popularne ostatnio wśród dzieci są auta cabrio i wiele rodziców poleca te samochodziki jako bezpieczne i wytrzymałe. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić auto na akumulator cabrio na pilota. Autko miało bardzo mocny silnik i energooszczędny akumulator, który nie potrzebował zbyt częstego ładowania. Dużą zaletą był pilot umożliwiający dodatkową opcję sterowania, którego można było połączyć z bluetooth. Samochodzik cabrio posiadał amortyzatory na podwoziu, dzięki czemu zabawa była dla dziecka komfortowa. Duże, gumowe koła umożliwiały bez problemowe pokonywanie nierówności na drodze oraz wysokich krawężników. Auto cabrio posiadało ledowe światła z przodu i z tyłu oraz klakson, który wygrywał różne melodyjki. Można było wybrać jedną lub ustawić losowe ich odtwarzanie. Samochodzik pełnił również funkcję edukacyjną, ponieważ rozwijał umiejętności motoryczne dziecka, wyobraźnię oraz zmysł równowagi.

Nie był znaczenia był dla mnie fakt, że samochodzik cabrio posiadał regulowane siedzisko i oparcie, dzięki czemu można go było swobodnie dopasować do wzrostu dziecka. Dzięki temu zabawka mogła służyć przez długie lata. Miała obciążenie do 35 kilogramów, także bez problemu nadawała się zarówno dla młodszych jak i sporo starszych dzieci. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać autko cabrio w przystępnej, niskiej cenie.