Od lat pracowałam jako krawcowa. Zarabiałam w ten sposób na życie, ponieważ kilka lat temu utworzyłam własny domowy warsztat. Sama wyznaczałam sobie godziny pracy i byłam z tego nie zwykle zadowolona. Teraz zbliżały się święta i chciałam zrobić prezenty dla wszystkich dzieci z mojej rodziny.

Kupiłam materiał w sklepie na piżamki

dresówka dostępna w sklepieUznałam, że warto wykorzystać własne umiejętności i zdecydowałam, że uszyję wszystkim kolorowe i zabawne piżamki, których nikt nie dostanie w zwykłym sklepie. Chciałam zrobić im niespodziankę, a przy okazji wręczyć coś wyjątkowego. Jednak aby przystąpić do działania musiałam znaleźć odpowiedni materiał. Musiał być dobrej jakości, a na dodatek być wygodny i nadawać się do spania. To było bardzo ważne, ponieważ ciało powinno w nim odpoczywać. Po długich poszukiwaniach w końcu trafiłam na rzecz jaką jest dresówka dostępna w sklepie. Ten materiał dawał szerokie możliwości co do szycia i lubiłam z nim pracować. Na dodatek nadawał się na piżamki dla dzieci i był barwny. W sklepie dostępne były różne wzory dlatego mogłam dowolnie je komponować. Ucieszyło mnie to, ponieważ kiedyś myślałam, że nie będę miała szczęścia co do materiałów, a zamiast wyjątkowych piżam powstaną nudne nocne stroje. Dzieci uwielbiały kolory oraz wszystko to co się wyróżnia. Dlatego tak bardzo zależało mi na tym aby dresówka miała różnego rodzaju wzory. Na szczęście całość wyszła bardzo tanio i byłam z tego powodu jeszcze bardziej zadowolona.

Sklep oferował szeroki wybór dla swoich klientów i niskie ceny. Poleciła mi go koleżanka ale nie sądziłam, że aż tak przypadnie mi do gustu. Teraz musiałam tylko zabrać się do pracy i zacząć szyć gwiazdkowe prezenty dla dzieci. Nie mogłam się doczekać efektu końcowego i ich min podczas wizyty Mikołaja.