Klasyka i nowoczesność, czyli świecąca syrenka Barbie

Chociaż lalka Barbie ma już tyle lat, że mogłaby być babcią, wciąż jest na szczycie listy marzeń każdej kilkulatki. Zarówno amatorki bogaczki w różowym samochodzie, jak i fascynatki morskich legend znajdą odpowiednią lalkę Barbie dla siebie.

Urok Barbie syrenki

barbie syrenka świecącaUlubienica dziewczynek z całego świata od lat uosabiała mityczne morskie stwory, ku uciesze jej fanek wychowywanych na popularnych filmach animacyjnych. Ostatnie wcielenie Barbie-syrenki to jednak hit, który interesuje nie tylko małe dziewczynki, ale także dorosłych zaciekawionych funkcją migotania barwnego ogona. A wszystko dlatego, że barbie syrenka świecąca potrafi zadziwić migotliwymi światełkami, które błyszczą, gdy zabawka zostanie zanurzona w wodzie. Na pewno dzięki temu każda dziewczynka nie będzie odmawiała wieczornych kąpieli, a nawet poprosi, aby mogła zostać w wannie „jeszcze trochę”. Natomiast jeśli rodzice boją się nieoczekiwanej fascynacji łazienką i zmoczeń rękawków, gdy tylko spuszczą pociechę z oka, mogą korzystać z możliwości uruchomienia połyskliwych światełek „na sucho”. Do tego służy ukryty w syrenim naszyjniku przycisk. Dodatkowym atutem posiadania Barbie syrenki jest także możliwość zaspokojenia instynktów opiekuńczych dziewczynek. Kolorowe pasemka włosów zachęcają do codziennego rozczesywania pasm oraz układania lalki do snu, jak to się dzieje w przypadku innych lalek. Ponadto liczne opowieści o pięknym głosie syren zachęcą dziecko do samodzielnego śpiewania znanych mu piosenek.

W zestawie z Barbie syrenką świecącą pod wodą jest tęczowa płetwa, świecący ogon oraz perłowa biżuteria dla lalki. Dzięki temu kreatywne dziecko z łatwością wyobrazi sobie bogactwa podwodnego świata opisywane w legendach i z chęcią opowie o swojej zabawie rodzicom.