Moja mama musiałam w zeszłym tygodniu korzystać z zakładu pogrzebowego. Mój tata chorował i niestety zmarł i razem z mamą musiałyśmy załatwić wszystkie formalności związane z pogrzebem. Rodzina poleciła nam zakład pogrzebowy, który działa w naszym mieście już od wielu lat. 

Korzystałyśmy z usług zakładu pogrzebowego

kompleksowe usługi pogrzebowe w KrakowieZakład pogrzebowy, który został nam polecony znajduje się w samym centrum miasta. Podjechałyśmy z mamą około godziny osiemnastej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Pani poinformowała nas, że usługi zakładu pogrzebowego działają dwadzieścia cztery godziny i siedem dni w tygodniu. Ucieszyłyśmy się, że możemy od razu pozałatwiać wszystkie formalności związane z pogrzebem taty. Zakład pogrzebowy miał w internecie bardzo dobre opinie od rodzin, które korzystały z ich pomocy w tak ważnych chwilach. Kompleksowe usługi pogrzebowe w Krakowie zostały docenione także przez nas. Razem z mamą powiedziałyśmy kiedy możliwa jest organizacja pogrzebu w naszym kościele. Pracownik firmy poinformował nas, że z księdzem ustali wszystkie szczegóły. Firma zapewniła nam dobrą opiekę. Nie musiałyśmy się z mamą o nic martwić. Pani, która z nami rozmawiała i przyjmowała nasze zlecenie pomyślała o wszystkim. Było to dla nas bardzo ważne. Muszę przyznać, że w takich chwilach człowiek nie ma głowy do różnych rzeczy. Tym bardziej, że to pierwszy pogrzeb, który musiałyśmy zorganizować i gdyby nie dobry zakład pogrzebowy to nie wiem czy udałoby nam się wszystko dobrze zorganizować.

Pani z zakładu pogrzebowego poleciła nam także salę, na której zdecydowałyśmy się urządzić stypę. Zaprosiliśmy wszystkich gości, którzy pojawili się na pogrzebie. Firma wynajęła dla nas także spory autokar dzięki czemu wszyscy goście się w nim zmieścili. Na pewno firma jest godna polecenia i będziemy przekazywać dobre opinie o tym zakładzie pogrzebowym.