Kupiłam sobie w internecie na bardzo znanym portalu zestaw do paznokci. Spodobała mi się cena a także lakiery, które były dołączone w zestawie. Zestaw był bardzo rozbudowany. Zawierał sporo elementów a dostawa była darmowa i kurier miał do mnie przyjechać w ciągu dwóch dni roboczych.

Zamówiłam zestaw do hybryd

zestaw do paznokci hybrydowych bez lampyJuż nie mogłam się doczekać kuriera z moim wymarzonym zestawem. Kiedyś jak zaczynałam zabawę z paznokciami to kupiłam sobie zestaw w niskiej cenie i nie wiedziałam, że lepiej dopłacić kilka złotych i zamówić porządny zestaw z dobra lampą a także lakierami wysokiej jakości. Niestety wysoka jakość jest bardzo ważna i za nią trzeba więcej zapłacić. Zestaw, który zamówiłam nie zawierał lampy. Z mojego doświadczenia wiem, że lampy które znajdują się w zestawach nie są za dobre. Postanowiłam zamówić lampę osobno. Zainwestowałam tym razem w lampę bardzo dobrej jakości, która idealnie będzie się sprawdzała kiedy będę malowała paznokcie sobie lub moim klientkom. Zestaw do paznokci hybrydowych bez lampy został mi dostarczony przez kuriera do pracy. Następnego dnia podjechał do mnie kurier z lampą. Dzisiaj po pracy będę mogła wypróbować moje nowe sprzęty a także lakiery. Dzisiaj nie mama żadnej klientki więc będę miała czas żeby na spokojnie zrobić sobie idealny manicure. Jutro już mam kilka klientek i będę chciała wykonywać swoje usługi na nowym sprzęcie. Każdy lakier a także lampę dokładnie obejrzałam. Jestem zadowolona ze swoich zakupów.

Wieczorem wykonałam sobie piękny manicure. Miałam sporo czasu żeby na spokojnie zrobić sobie wzorki, które mi się najbardziej  podobają. Wiele klientek zwracało uwagę na moje paznokcie. Kilka z nich chciało żebym wykonała u nich takie same wzorki a także pomalowała im paznokcie w takich samych kolorach.