Jakiej klasy rowerem jest Hexagon 7.0?

 

Rowery firmy Kross cieszą się coraz większą popularnością. Nie tylko w Polsce, lecz również zagranicą. Zasłużyli sobie na to jakością swoich jednośladów oraz ceną, która w odniesieniu do konkurencji, robi wrażenie promocyjnej. To klient zawsze pochwali.

Rowery górskie od Krossa w dobrej cenie

kross hexagon b5Kross specjalizuje się między innymi w produkcji rowerów górskich. Ilość modeli, jakie oferuje firma jest naprawdę poważna. Jednak klienci kupujący rowery to z reguły amatorzy jazdy rekreacyjnej i mającej mało wspólnego ze sportową jazdą wyczynową. Właśnie z myślą o nich został skonstruowany i zaprojektowany Kross Hexagon 7.0. To rower ze średniej półki, który może służyć do wypraw po mieście, ale także do codziennych dojazdów, do pracy.  Jest wyposażony w hydroformingowaną ramę ze specjalnego stopu aluminium. Co czyni ją lekką i odpowiednio sztywną. Atutem Hexagona 7.0 są również wyposażone w hamulce tarczowe, od najbardziej znanego japońskiego producenta. To gwarancja  efektywnego hamowania w każdych warunkach. Koła w rozmiarze dwudziestu dziewięciu cali, zadbają o lepszą przyczepność i większą sterowność w cięższym terenie. Krossy posiadają w sobie coś szczególnego i niewątpliwie jest to bardzo efektowny design. Styl i charakter poszczególnych modeli oddają użyte na nich zestawy kolorystyczne. 7.0 to także, a może przede wszystkim niska cena. Na pierwszy rzut oka wprawia w niemałe zdziwienie, a po głębszej analizie parametrów – nie dowierzamy tym bardziej. Dlatego najczęściej zamawiamy ten rower bez dłuższych refleksji.

Rowery od Krossa mają jeden z najmniejszych współczynników wadliwych modeli oraz tych, które zostały zgłoszone do napraw. Świadczy to o jakości oraz perfekcyjnej myśli technicznej, projektujących rowery, inżynierów i branżowych specjalistów.