Parę miesięcy temu zaadoptowaliśmy pięknego dużego psiaka ze schroniska. Misiek, bo tak go nazwaliśmy szybko okazał nam swoją wdzięczność pokazując, jak dużo miłości potrafi być w psie. Niestety pojawił się jednocześnie malutki problem związany ze spaniem Miśka na łóżku, który udało nam się rozwiązać dopiero niedawno.

Dobrej jakości legowisko dla psa

legowiska dla dużych psówMisiek szybko się do nas przywiązał i na co dzień nie odstępuje mnie na krok, a kiedy mąż wraca z pracy wówczas dosłownie przylepia się do niego. Ja pracuję w domu przy laptopie i często robię to leżąc wygodnie na kanapie lub na łóżku. Wówczas Misiek również stara się ułożyć obok mnie co często bywa dla mnie problematyczne. Na kanapie nie ma bowiem na tyle miejsca, aby pomieściła mnie, laptopa i wielkiego psa, z kolei na łóżku Misiek kładzie mi łeb na ręce przez co ciężko mi pracować. Próbowaliśmy go tego oduczać, ale bezskutecznie. Do czasu, aż pewnego dnia mąż przywiózł po pracy do domu dwa legowiska dla dużych psów. Wyglądały bardzo solidnie, ale przede wszystkim tak, że człowiek sam miał ochotę się zminiaturyzować i zasnąć w takim legowisku. Oba były bardzo milutkie w dotyku. Były też wypełnione czymś, co sprawiało, że legowisko stawało się wielką i ciepłą poduszką! Kto by nie chciał w nim zatem zasnąć? Misiek również potwierdzał moje zdanie ponieważ po położeniu legowiska obok łóżka od razu je obwąchał, a następnie ułożył się w nim i pierwszy raz zrezygnował z łóżka. 

Oba legowiska są usytuowane w miejscach w których najczęściej pracuję. Jedno leży tuż przy łóżku, a drugie przy kanapie dzięki czemu psiak zawsze może być przy mnie leżąc przy tym w wygodnym i psim łóżeczku. Jestem bardzo zadowolona z jakości tych legowisk oraz z materiałów z których zostały wykonane, ponieważ jak się okazało, bardzo łatwo je doczyścić z sierści.