Kiedy rozstałem się z Justyną to brat powiedział, że mogę u niego zostać przez parę dni aż czegoś nie znajdę. Byłem mu bardzo wdzięczny, ponieważ ma małe mieszkanie a mimo to przygarnął mnie do siebie. Musiałem sobie zorganizować jakieś spanie.

Na materacu sprężynowym kieszonkowym śpi się wygodnie

materac sprężynowy kieszeniowyBrat w domu ma tylko jedno łóżko a wiadomo, że razem to spać nie będziemy. Zresztą on strasznie chrapie. Mam spać w drugim pokoju ale muszę załatwić sobie jakiś materac sprężynowy kieszeniowy, ponieważ na nim będzie mi najwygodniej. U Justyny miałem kilka swoich rzeczy, które spakowałem do jednego plecaka. Wracając z pracy postanowiłem zajrzeć do sklepu i zorientować się w jakich cenach są takie materace, bo może uda się od razu coś kupić. W sklepie był duży wybór, ale jeden materac sprężynowy kieszeniowy najbardziej mi wpadł w oko. Był bardzo tani a wiadomo, że to jest chwilowe rozwiązanie i nie potrzebuję niczego tak drogiego. Jak zamieszkam u siebie to to rozważę. Sprzedawca opowiedział mi o tym materacu a ja go kupiłem. Dobrze, że miałem ze sobą tylko plecak, ponieważ inaczej do brata to bym się nie zabrał a jadę jeszcze tramwajem. Mariusz już był w domu i na mnie czekał. Nawet zrobił dla mnie obiad, bo wiedział, że ja w pracy nie jem. Kiedy zobaczył mój materac sprężynowy kieszeniowy to się uśmiechnął i powiedział, że dokonałem bardzo dobrego wyboru. Od razu wygospodarował dla mnie miejsce w drugim pokoju i mogłem się tam na jakiś czas zadomowić. Dobrze, że mogę na niego liczyć w trudnych chwilach.

U brata mieszkałem miesiąc. Znalazłem mieszkanie i się przeprowadziłem tam. Materac zabrałem ze sobą, ponieważ jest bardzo wygodny i nie wyobrażam sobie spać na jakimś innym. Brat często mnie odwiedza i jest bardzo sympatycznie.