Kiedy rozpoczynałem ten kierunek studiów to byłem przekonany, że prawo karne będzie moim ulubionym. Chciałem to zagadnienie poznać bardzo dokładnie. Z czasem okazało się jednak, że to nie było coś, czego tak bardzo chciałem się uczyć.

Na studiach poznałem mnóstwo zagadnień z prawa medycznego

zagadnienia prawa medycznegoKiedy na drugim roku pojawiły się zagadnienia prawa medycznego to nawet nie podejrzewałem, że to mnie tak bardzo zainteresuje. Już pierwsze zajęcia były bardzo interesujące i wszystko bardzo skrupulatnie zacząłem notować. Mało tego, jak wróciłem tego dnia do domu to od razu usiadłem przed komputerem, żeby poszukać więcej informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadnienia prawa medycznego były dla mnie bardzo interesujące i ostatecznie zdecydowałem się z tą gałęzią związać w przyszłości. Na pracę było bardzo dużo perspektyw i co najważniejsze to było to szalenie ciekawe. Nie byłem jedynym studentem, którego te zagadnienia prawa medycznego tak bardzo zainteresowały. Był tam Maciej, Andrzej i Ola, którzy tak samo jak ja byli zafascynowani wiedzą, którą zdobywaliśmy. Profesor od razu zauważył, że tworzymy na jego zajęciach wyjątkową grupę. Cały czas byliśmy aktywni i zgłaszaliśmy się do dodatkowych zajęć. Pewnego razu zaoferował nam praktyki w firmie, gdzie zagadnienia prawa medycznego są na porządku dziennym. Wolne były tylko dwa miejsca i naszcza czwórka musiała zawalczyć o nie. To była bardzo przyjemna rywalizacja, ponieważ świetnie się dogadujemy i wiedzieliśmy, że musi wygrać najlepsza osoba.

Udało mi się dostać na staż, ponieważ wykazałem się największą wiedzą z zakresu tego prawa medycznego i osiągnąłem najwyższe wyniki. Tuż za mną była Ola, która razem ze mną będzie miała przyjemność zdobywać doświadczenie na praktykach.