Naczynia kuchenne oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji – czyli pomocy w szybkim gotowaniu potraw, mogą też spełniać drugą funkcję czyli po prostu ładnie wyglądać. Wiele osób oprócz funkcjonalności produktu zwraca również uwagę na jego estetyczny wygląd. Dlaczego nie ustawić na kuchennym blacie pięknie wyglądających naczyń?

Naczynie z powłoką marmurkową

Garnki z powłoką marmurkową KINGHOFFOprócz walorów estetycznych czyli marmurkowej powierzchni w różnych kolorach, naczynia mają także różne wielkości i kształty dzięki czemu świetnie sprawdzają się podczas gotowania i smażenia. Marmurowy rodzaj powłoki jest bardzo wytrzymały, szybko się podgrzewa i jednocześnie równomiernie rozprowadza ciepło, a potrawy do niego nie przywierają i nie przypalają się. Taki rodzaj garnka jest odporny na zarysowania i odkształcenia, oczywiście jeśli prawidłowo o niego dbamy. Do mieszania można używać każdego rodzaju sztućców nie obawiając się rys (tak jak w przypadku powierzchni teflonowych). Garnki z powłoką marmurkową KINGHOFF należą właśnie do takiego rodzaju produktów, który spełnia dwa zadania. Garnki należy po każdym użyciu odpowiednio czyścić. Najlepiej sprawdza się mycie ręczne, ale delikatny detergent użyty w zmywarce do naczyń również nie zaszkodzi powierzchni naczyń. Każdorazowo umyte przedmioty trzeba dokładnie wysuszyć ponieważ długotrwałe namaczanie nie służy im zbyt dobrze. Kiedy już nie gotujemy i kuchnia lśni czystością, takie naczynia będą ładnie wyglądać ustawione po prostu na blacie. Szczególnie prezentują się czarne garnki z marmurem ustawione na tle białych kuchennych mebli.

Garnki które nie odstraszają swoim wyglądem a jednocześnie dobrze sprawują się podczas gotowania to idealne rozwiązanie dla każdej perfekcyjnej pani domu lub kucharza w restauracji. Zastanawiając się nad zakupem nowego sprzętu do kuchni warto zastanowić się nad zakupem właśnie tego rodzaju naczyń.