Mój brat założył ostatnio firmę, która zajmuje się wieloma rzeczami. Nie jest to typowa firma zajmująca się jedną branżą.

Imprezy integracyjne były bardzo ciekawe

impreza integracyjnaBrat – wraz ze swoim zespołem współpracowników, wybranych wśród dobrych znajomych – prowadzi firmę, która organizuje ciekawe imprezy integracyjne Bydgoszcz. Jeśli klienci zechcą zostać na noc, znajduje im najkorzystniejsze hotele w Bydgoszczy oraz zamawia pokoje za nich. Przez moment nawet miał chęć założyć własny hotel, ale podliczył, ile kosztów by się z tym wiązało, a powodzenie było niepewne, ponieważ na rynku jest ogromna konkurencja. Po dłuższym zastanowieniu postawił jednak na taką firmę,
która organizuje ludziom ciekawie czas oraz załatwia wszystkie formalności za nich.
Wiedział, gdzie są najtańsze noclegi w Bydgoszczy i umiał je załatwić, nawet, jeśli hotel zarzekał się, że nie ma już wolnych pokoi. Mój brat wynajmował również sale weselne i zajmował się wszystkim – cateringiem, sprzątaniem, wystrojem sali. Po prostu jest dobrym organizatorem i wykorzystuje to w swojej pracy. Oczywiście, za jego usługi trzeba zapłacić, i to nie mało – ale jest prawdziwym mistrzem w tym, co robi. Nie ma kogoś, kto by mu dorównał w kwestii organizacji wszelkiej maści wydarzeń i imprez. Taki organizator to skarb, w dodatku wszędzie ma znajomości, z każdym człowiekiem umie się dogadać i dzięki temu sprawy, które są pozornie niemożliwe do załatwienia, nagle tracą ten status. Doceniło to już wielu jego klientów, którzy potrafią przejechać setki kilometrów, żeby tylko uczestniczyć w imprezie zorganizowanej przez mojego brata.
Mają wtedy gwarancję, że będą się dobrze bawić, a program imprezy ich zaskoczy. Sama nie wiem, skąd w nim taki niewyczerpany wulkan pomysłów, ale bardzo się cieszę, że znalazł w końcu to, co naprawdę chce w życiu robić.

Widziałam jak w poprzednich pracach, w których musiał być podległy szefowi, bardzo się męczył. Mój brat jest indywidualistą i nie lubi się podporządkowywać do cudzych zasad. Najważniejsze, że ma własne zasady, których sztywno się trzyma.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *