Mam bzika na punkcie gwiazd i nie chodzi mi tu o takie gwiazdy, o których się plotkuje, a o te prawdziwe gwiazdy, które widzimy na niebie.

Fototapety na wymiar dodadzą wnętrzom uroku

fototapeta na wymiar

Do tej pory moja pasja ograniczała się do wychodzenia nocą na balkon i oglądania z nieba z lampką wina, ale teraz zapragnęłam więcej. Chciałabym mieć gwiazdy cały czas przy sobie i teraz jest to całkiem możliwe, bo mogę zamówić fototapety na wymiar. Wpadłam na ten pomysł jak zamawiałam naklejki na ścianę i fototapety dla dzieci. Przeglądałam sobie też inne wzory spoza działu: fototapety dla dzieci i zobaczyłam…, zobaczyłam fototapety na wymiar pełne gwiazd. Te fototapety na wymiar naprawdę są piękne i wymyśliłam sobie żeby taka fototapeta na wymiar pełna gwiazd wylądowała na moim suficie. Myślę, że to wspaniały pomysł szczególnie, jeśli jakoś ładnie podświetlę sufit. Zamówiłam również różne naklejki na ścianę… na przykład napis „niebo pełne gwiazd”, oczywiście w języku angielskim i takie naklejki na ścianę z napisem powieszę sobie na wejściu do sypialni a jeśli, ktoś spojrzy w górę, zobaczy, jaki efekt robi taka fototapeta na wymiar, to pewnie nie będzie chciał wyjść z sypialni. Nie wiedziałam swoją drogą jak dużą frajdę mogą sprawić takie fototapety na wymiar, nie tylko mi, maniaczce gwiazd, ale moje dziecko też z zachwytem przeglądało różne wzory w kategorii fototapety dla dzieci, w końcu zamówiliśmy taką, jaka się jej najbardziej podobała. Zamówiłam, też dla niej naklejki na ścianę z jej imieniem. Mała też lubi mieć wyjątkowe wnętrza. Ciekawe tylko, co na to wszystko powie mój mąż, bo nic jeszcze nie wie o moim pomyśle na niebo w sypialni. Jednak, kto by nie chciał zasypiać w wygodnym łóżku patrząc na niebo pełne gwiazd prawda?

Mówię wam moi kochani te fototapety na wymiar i inne naklejki na ścianę, to naprawdę fajna i w miarę tania zabawa wnętrzem waszego mieszkania. Uważam, że czasami warto się pobawić i zaryzykować w końcu to tylko ściany, tapetę zawsze można zdjąć a sufit odmalować na biało… 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *