Fotobudka jako sposób na biznes

Istnieje wiele rodzajów biznesów. Jedne wymagają więcej, inne mniej pracy i kosztów poniesionych na rozpoczęcie. Wśród nowości ostatnich lat pojawiły się firmy oferujące wynajem fotobudek. Są to urządzenia, które wykonują serię kilku zdjęć w odstępach kilkusekundowych a następnie zdjęcia te są drukowane. 

Fotobudki na wesela strzałem w dziesiątkę

fotobudka na weseleZakup fotobudki wiąże się z kosztami rzędu kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niektóre firmy zajmujące się sprzedażą oferują w cenie zestaw niezbędnych gadżetów, które wykorzystywane są do wykonywania zdjęć. Przychód z pojedynczego zlecenia waha się w granicach kilkuset do ponad tysiąca złotych za kilka godzin pracy. Łatwo więc można wyliczyć, że wystarczy kilkadziesiąt zleceń żeby cała inwestycja się zwróciła. Podstawą w tym biznesie jest bez wątpienia reklama i marketing. Należy poświęcić dużo czasu, żeby wyszukać potencjalnych klientów i zaprezentować im zakres swoich usług. Istotny jest wizerunek w internecie, w mediach społecznościowych, na portalach branżowych. Bez tego nie możemy liczyć na dużą ilość zleceń. Wśród kosztów stałych związanych z prowadzeniem działalności wyróżniamy przede wszystkim koszty związane z opłatami ponoszonymi z tytułu ubezpieczeń i podatków oraz koszty zakupu materiałów eksploatacyjnych, które umożliwiają wydruk zdjęć. Fotobudkę można wyposażyć również we automat do obsługi płatności. Umożliwi on ustawianie naszego urządzenia na różnych konferencjach, eventach, festynach i korzystanie z zainteresowania uczestników tychże wydarzeń. 

Oferowanie wynajmu fotobudek na wesela jest bardzo dochodowym sposobem na biznes. Można w szybkim tempie zapewnić sobie zwrot z poczynionych inwestycji. Każdy kto ma możliwość zainwestowania kilkudziesięciu tysięcy złotych powinien spróbować swoich sił.

Informacje pochodzą z www.photomadness.pl