Mieliśmy bardzo mały budżet. Casting do filmu był przeprowadzony u mnie w mieszkaniu. Kamery wypożyczone z mojej szkoły, a wszyscy aktorzy to byli nasi koledzy i koleżanki. Ten film to miał być teledysk do piosenki naszego zespołu.

Gdzie znaleźć windy gastronomiczne?

windy gastronomiczneGramy już cztery lata i postanowiliśmy, że czas, aby spróbować pokazać się światu. Nie wiedzieliśmy co z tego będzie i czy nie zostaniemy wyśmiani, ale w gruncie rzeczy i tak chcieliśmy to zrobić chociażby dla zabawy. Do tego naszego filmu, a raczej teledysku były potrzebne windy. Nie takie zwykłe windy osobowe. Chodziło o te, które są w restauracjach piętrowych albo na przykład w szpitalach do zawożenia brudnej pościeli. Chodziło o windy dla gastronomi. Nie mieliśmy pojęcia gdzie takie windy kuchenne w naszym mieście są. To był problem numer jeden. A kolejny problem polegał na tym, że nawet jak już znajdziemy takie windy kuchenne to czy ktoś w ogóle pozwoli nam z nich skorzystać. Szukaliśmy restauracji piętrowych, potem zaczęliśmy szukać w hotelach. I wtedy zadzwoniła nasza koleżanka. Jej brat pracuje w jednym z najlepszych hoteli w mieście i powiedziała, że mogłaby spróbować udostępnić nam te kuchnię w nocy kiedy będzie miała dyżur. Ochroniarzem był jej chłopak więc to też nie stanowiło żadnego problemu.

Długo się zastanawialiśmy czy to dobry pomysł, ale spróbowaliśmy. Przyłapała nas pani manager i już myśleliśmy, że nasz plan się nie uda, ale ona zaproponowała, żebyśmy robiąc teledysk użyli marki hotelu za co dodatkowo nam zapłacą, to był świetny pomysł.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *