Gdy założyłem swoją własną firmę to nie wiedziałem jeszcze zbyt wiele na temat jej prowadzenia. Za rękę poprowadził mnie mój kolega, który wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Polecił mi też program komputerowy, w którym dzisiaj wystawiam faktury swoim klientom. Swoją pracę wykonuję na rzecz tylko kilku firm, bo jestem informatykiem i opiekuję się tylko kilkoma firmami.

Skorzystałem z poleconego mi programu fakturowego

program do wystawiania fakturChociaż programami komputerowymi zajmuję się zawodowo to przyznam się szczerze, że nie chciało mi się zastanawiać nad wyborem oprogramowania, w którym miałem wystawiać faktury swoim klientom. Wiedziałem doskonale, że każdy taki program ma dokładnie tą samą funkcjonalność. I właśnie wspomniany już przeze mnie kolega z branży polecił mi najlepszy jego zdaniem program do wystawiania faktur. Zaufałem mu w tej kwestii, bo rodzaj programu nie miał dla mnie znaczenia. Potrzebowałem czegokolwiek do wystawiania faktur klientom. Dobrze, że na początku działalności mogłem skorzystać z pomocy i podpowiedzi kolegi. Można być nawet najlepszym specjalistą w dziedzinie IT, ale to wcale nie oznacza, że trzeba się znać na formalnościach związanych z prowadzeniem własnej firmy. Natomiast w kwestii poleconego mi przez kolegę programu fakturowego to muszę przyznać, że rzeczywiście był to najlepszy możliwy wybór. Fajnie, że dostęp do wystawiania faktur mam również z poziomu aplikacji na smartfona.

Sam zajmuje się tworzeniem programów komputerowych, więc ich obsługa nie stanowi dla mnie żadnego kłopotu. Kolega z branży polecił mi program do faktur, więc nawet się nad tym nie zastanawiałem. Polecony program okazał się strzałem w dziesiątkę. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie muszę nawet włączać komputera, żeby z niego skorzystać.