Duży domek letniskowy w Sarbinowie

Poza dużymi, nadmorskimi kurortami warto na wakacyjny wypoczynek wybierać mniejsze miejscowości, w których znajdziemy ciekawą ofertę noclegową w dużo niższej cenie. Ostatnio popularnym kierunkiem wśród turystów wybierających morze jest Rewa, Sarbinowo Morskie, czy Karwia.

Gdzie znajdziemy duży domek letniskowy nad morzem? 

duże domki letniskowe w sarbinowieJeżeli wybieramy się nad morze z dużą grupą osób, to najlepiej wynająć domek, albo przestronny apartament. Domki letniskowe znajdują się blisko morza, a niektóre nawet na plaży. Apartamenty są umiejscowione w wieżowcach, albo kamienicach stojących w głębi miasta. Duże domki letniskowe w Sarbinowie są polecane dla grup liczących maksymalnie dziesięć osób, ponieważ tyle znajduje się w nich miejsc do spania. W czasie roku szkolnego z domków korzystają szkoły podstawowe, jako miejsce na zielone szkoły. W sezonie wakacyjnym domki są wynajmowane przez rodziny z dziećmi, albo duże grupy turystów. W Sarbinowie znajdują się największe domki, ponieważ ich powierzchnia przekracza sto metrów kwadratowych. Na ich metraż składa się duży salon połączony z otwarta kuchnią w pełni wyposażoną, oraz niewielką jadalnią. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie liczące w sumie osiem pojedynczych łóżek, oraz duża łazienka. Z salonu na część południową wychodzi duży taras, na którym domownicy mogą spędzać upalne popołudnia. Domek letniskowy jest ocieplony i posiada gazowe ogrzewanie, dlatego możemy w nim zamieszkać także w zimie. W sezonie wynajęcie domku jest droższe o dwadzieścia procent. 

Pobyt w Sarbinowie będzie z pewnością doskonałym wyborem, gdyż mamy tu ciszę i spokój. Nie uświadczymy tu tłumu turystów żądnych atrakcji. Jeżeli zależy nam na bliskości z naturą i kameralnym klimacie, to domek letniskowy w tej miejscowości będzie strzałem w dziesiątkę.