Dużo ludzi zamawia meble

Mój tata, mimo tego, że z wykształcenia jest elektrykiem, od dwudziestu blisko lat zajmuje się stolarką. Ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, dlatego zaproponowałam mu, że możemy wspólnie otworzyć firmę. Ja zajmę się księgowością i pozyskiwaniem klientów, a on wykonywaniem mebli. Nasza firma ruszyła dwa miesiące temu i działa naprawdę dobrze.

Na produkcji mebli można dobrze zarobić

meble kuchenne na zamówienieZakładając z tatą firmę postanowiliśmy, że naszym produktem flagowym będą meble kuchenne na zamówienie, bo tych zazwyczaj klienci kupują najwięcej. Poza tym tata w całej karierze stolarza miał do czynienia głównie z kuchniami i ewentualnie z łazienkami. Kiedy rozmawiałam ze znajomymi, żeby trochę zbadać rynek, dowiedziałam się, że każdy z nich wolałby wydać trochę więcej pieniędzy na meble wykonane pod indywidualne zamówienie, nić kupować je w sklepie. Zamawiając meble w naszej firmie klient decyduje praktycznie o wszystkim-od materiału, z którego ma być wykonany każdy element, po jego część wizualną. Każdy klient otrzymuje od nas oczywiście profesjonalną wizualizację projektu. Dzięki temu łatwiej mu podjąć decyzję. Wśród podstawowych usług, klient może liczyć z naszej strony na dokładne pomiary oraz późniejszy montaż. Dajemy też gwarancje na nasze meble, co bardzo się klientom podoba. Branża stolarska jest specyficzna, bo wśród indywidualnych firm rozwija się ona przez polecenia zadowolonych odbiorców. Taki klient zazwyczaj nie poprzestaje na zamówienie jednego mebla, ale staje się stałym nabywcom.

Od kilku miesięcy prowadzimy z tatą firmę, zajmującą się wykonywaniem mebli na wymiar. Zauważyliśmy, że jest na tego typu meble ogromny popyt na rynku. Ludzie szukają jakości, a nie niskiej ceny. My tę jakość im gwarantujemy, co pozwala się nam prężnie rozwijać.