Mój mąż Marek zażyczył sobie na urodziny adapter, który kupili mu bracia. Razem się złożyli na ten prezent, który do najtańszych nie należał. Markowi marzył się taki sprzęt i cieszył się z niego jak dziecko. Miał jednak tylko jedną płytę, której słuchał na okrągło.

Wizyta w nowym sklepie z płytami winylowymi

sklep płyty winyloweZdecydowałam się zrobić mu dodatkowy prezent urodzinowy, mimo iż wcześniej tego nie planowałam. Marek potrzebował więcej płyt winylowych, żeby móc słuchać różnej muzyki a lubił na prawdę prawie wszystkie gatunki.  Od znajomej z pracy dowiedziałam się, że od niedawna jest u nas w mieście sklep płyty winylowe i mają tam ogromny wybór. Płyty były dostępne już od pięciu złotych i można było kupić zarówno używane jak i nowe egzemplarze. Dodatkowo znajoma nadmieniła mi, że dostępnych tam było wiele unikatowych albumów co mnie zachęciło jeszcze bardziej do wizyty w tym sklepie. Wzięłam od znajomej dokładnie namiary na ten sklep i pojechałam do niego następnego dnia zaraz po pracy. Markowi nie mówiłam nic o swoich planach, ponieważ to miała być niespodzianka. W sklepie z winylami znalazłam mnóstwo ciekawych płyt w niskich cenach i kupiłam dziesięć sztuk. Zachwycona byłam tak udanymi zakupami i jak wróciłam do domu to Marek już na mnie czekał. Od razu wręczyłam mu torbę. Był zaskoczony zawartością i zarazem zadowolony. Od razu włączył jedną z płyt i zaczął jej słuchać. Miło było usłyszeć w domu jakieś nowe brzmienie. Prezent mu zrobiłam trafiony i każdy był tak na prawdę zadowolony.

Od mojej pierwszej wizyty w tym sklepie nasza kolekcja płyt winylowych znacznie się powiększyła. Kiedy dałam mężowi namiar na ten sklep to kilka razy w miesiącu do niego zaglądał i kupował jakieś nowe płyty. W domu było wiele unikatowych albumów.