Kiedy powiedziałam w rodzinie, że kupiliśmy z mężem działkę za miastem to wszyscy się ucieszyli. Od razu zapowiedzieli, że odwiedzą nas w weekend i wpadną na jakiegoś grilla. Musiałam się przygotować do tych odwiedzin a rodzinę mam na prawdę dużą.

Z takim grillem gazowym wszystko jest łatwiejsze

grill gazowy broil kingW sobotę z samego rana pojechałam na zakupy, by kupić karkówkę, kiełbasę i jakieś sałatki. Będzie sporo osób a chcę, żeby każdy się najadł. Mamy tam takiego starego grilla, ale jeszcze ten raz sobie poradzi. Wszyscy zjechali się około siedemnastej. Nasza działka się podobała, ale zaskoczyłam się jak dostaliśmy prezent. Nawet nie zakładałam, że dostaniemy jakikolwiek podarunek z okazji kupna działki i byłam bardzo zaskoczona. Od razu zaczęłam go rozpakowywać. W środku był grill gazowy broil king, który był bardzo drogi jak zakładam, ponieważ wszyscy się na niego złożyli. Siostra powiedziała, że wcale dużo nie kosztował a ona sama ma taki grill gazowy i jest bardzo zadowolona. Wiedziała, że i nam się przyda. Ucieszyłam się i poprosiłam męża, by od razu go zmontował. Teraz to na pewno z niego skorzystamy i nie muszę się obawiać, że nas stary grill sobie nie poradzi. Ten grill gazowy broil king to genialne rozwiązanie. Nie dość, że jest łatwy w obsłudze to na dodatek bardzo szybko się rozgrzewa. Teraz robienie kiełbasek to sama przyjemność. Mąż nie lubił nigdy rozpalać grilla, ale teraz to będzie to robił z wielką ochotą. Wieczór był bardzo udany a jedzenia wystarczyło dla wszystkich.

Teraz co weekend jemy mięso z grilla, ponieważ bardzo łatwo się go obsługuje. Czyszczenie jest również bardzo proste i takie rozwiązanie mi pasuje. Siostra to wiedziała co nam kupić i dokonała na prawdę świetnego wyboru. Jesteśmy zadowoleni.