Zdawałam sobie sprawę z tego, że w tym roku będzie mi ciężko wziąć urlop podczas wakacji bo dopiero co zaczęłam nową pracę. Jednak postanowiłam sobie, że w takim razie trzeba będzie gdzieś wyjechać zimą. Czego jak do tej pory z mężem nie robiliśmy.

Szybka nauka jazdy na nartach

szkółka narciarska zieleniecJednak uważam, że to też może być przecież fantastyczny czas na wyjazd i odpoczynek. W sumie jesienią zaczęłam już planować gdzie byśmy mogli jechać. I tak koleżanka z pracy powiedziała mi, że jeśli ona by miała jakieś wolne zimą to na pewno pojechałaby w góry. Przecież na nartach najlepiej jej zdaniem spędza się czas. Powiedziałam jej, że ja z mężem nigdy nie jeździliśmy. Ona powiedziała mi, że w sumie dopiero w tamtym roku nauczyła się jeździć i że nie jest to nic skomplikowanego. Powiedziałam o tym mężowi i on powiedział, że może być to dobry pomysł. Dlatego też zadecydowaliśmy, że jedziemy w góry i nauczymy się jeździć na nartach. Gdy dojechaliśmy na miejsce od razu udaliśmy się do szkółki. Była to szkółka narciarska zieleniec, która miała najwięcej pozytywnych opinii. Podobno tam uczą sami profesjonaliści. Nauka jazdy okazała się nie być niczym trudnym. W sumie to już po paru godzinach mogliśmy zacząć jeździć samodzielnie. Nie spodziewałam się tego, że to wszystko tak szybko pójdzie. Nie zapłaciliśmy dużo za tę naukę. A na pewno jest to coś co warto zrobić. Warunki na stoku były fantastyczne. Bawiliśmy się tam jak nigdy. Naprawdę nie przypominam sobie kiedy tak świetnie spędziliśmy czas.

Każdą wolną chwilę wykorzystywaliśmy do tego żeby tylko iść pojeździć na nartach. Jest to wspaniała przygoda i zabawa, którą polecam każdemu. I jestem przykładem tego, że jednak w każdym wieku można się takich rzeczy nauczyć. Teraz planujemy już z mężem następny wyjazd w góry.