Na rynku obecnie dostępnych jest mnóstwo projektów instalacji grzewczych począwszy od tradycyjnych rozwiązań na bazie ogrzewania centralnego, poprzez kotły gazowe lub gazowo- olejowe oraz pompy ciepła. Dzięki tak szerokim możliwościom wyboru niewątpliwie uda nam się wybrać system ogrzewania, który w pełni będzie spełniał nasze oczekiwania oraz stanie się inteligentną a za razem oszczędną instalacją.

Montujemy kocioł gazowy

kotły gazowe w Opolu z montażemZastosowanie kotłów gazowych to perfekcyjne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie zoptymalizowane rozwiązania oraz maksymalną efektywność działania instalacji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii spalania wewnątrzkomorowego kotły stosujące stałe paliwo gazowe nie tylko podgrzewają optymalną ilość wody w obiegu, ale również pozwalają na wzrost efektywności działania systemu grzewczego do 109%. Jest to możliwe poprzez odzyskiwanie ciepła ze spalin, które w przypadku tradycyjnych kotłów osiągały temperaturę aż do 100ºC, natomiast w nowoczesnych rozwiązaniach, jakimi są kotły gazowe oraz gazowo- olejowe jest to tylko 45º, dzięki czemu do środowiska przenikają tylko niewielkie ilości substancji szkodliwych. Wyposażenie kotłowni w kotły gazowe w Opolu z montażem całości instalacji grzewczej oraz robocizną to koszt około 30 000zł. W zakres niezbędnych do wykonania robót wchodzi przede wszystkim montaż grzejników oraz instalacji C. O., wyposażenie oraz montaż kotłowni a także dodatkowy komponent jakim jest wykonanie ogrzewania podłogowego. Decydując się na instalację grzewczą bez popularnej podłogówki zapłacimy około 23 000zł za wykonanie prac montażowych.

Ogrzewanie z zastosowaniem paliw gazowych stanowi w pełni ekologiczne rozwiązanie, które pozwala nam na pełne dostosowanie się do obecnie obowiązujących norm w zakresie realizacji instalacji grzewczych. Ponadto jest to efektywne, długoletnie rozwiązanie inwestycyjne, dzięki któremu zaoszczędzimy sporo czasu, który musieliśmy poświęcać na czynności związane z opałem w przypadku tradycyjnych instalacji centralnego ogrzewania.