Rowery elektryczne nie tylko efektownie wyglądają, ale przede wszystkim zapewniają niebywały komfort jazdy, no i oczywiście frajdę. Bowiem jazda na e-rowerze jest doznaniem jedynym w swoim rodzaju, zwłaszcza dla osób, które uwielbiają spędzać czas w siodełku. 

Jaki rower elektryczny wybrać?

haibike xduroJeżeli mamy w planie kupić sprzęt z najwyższej półki, to zdecydowanie trzeba przyjrzeć się ofercie firmy Haibike. Bowiem jest ona bardzo zróżnicowana i znajdzie się tam sprzęt zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych e-rowerzystów. Jednym z modeli, z absolutnego topu jest Xduro, to rower z unikalną geometrią ramy, wyposażony w niezwykle pojemną baterię i centralnie położony silnik. Warto też zwrócić uwagę na amortyzatory ze stu pięćdziesięcio milimetrowym skokiem, co gwarantuje nam bezproblemowe pokonanie każdej nierówności i elementów terenu, jak konary, gałęzie, etc. Natomiast jeśli chodzi o koła, to możemy wybrać dwudziesto siedmio i pół calowe, jak i dwudziesto dziewięcio calowe, co daje potencjalnym klientom większą możliwość manewru. Zaletą Xduro jest też fakt, iż baterię możemy ładować zarówno kiedy znajduje się w ramie, jak też możemy ją odpiąć i naładować w dowolnym miejscu. Haibike Xduro nie kosztuje mało, ale za to jest zdecydowanie wart swojej ceny. Potwierdzają to nie tylko sami użytkownicy, ale także specjaliści zajmujący się e-rowerami na co dzień. Im szczególnie warto zaufać, bowiem na testowaniu tego rodzaju pojazdów znają się, jak nikt inny.

Firma Haibike produkuje wyjątkowe jednoślady, a Xduro jest jedynie tego potwierdzeniem. Gdyby nie fakt, że rower kosztuje ponad dwadzieścia tysięcy złotych, zapewne znalazłoby się więcej chętnych do jego zakupu, choć teraz, na ich brak, Haibike również nie powinien narzekać.