Wraz z moim bratem ponad rok temu założyliśmy firmę, która zajmuje się organizowaniem różnorodnych wyjazdów dla firm. Pamiętam, że nasi rodzice podeszli do naszego pomysłu z ogromnym dystansem. Jednak śmiało mogę powiedzieć, iż nasz biznes okazał się być strzałem w dziesiątkę. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej firm korzysta z naszych usług, co bardzo nas cieszy.

Czy pracownicy są zadowoleni z wyjazdów incentive?

wyjazdy incentiveZ moich obserwacji wynika, że wyjazd incentive są coraz bardziej popularne na polskim rynku. Z roku na rok zwiększa się liczba firm, która chce nagrodzić swoich najlepszych pracowników wyjazdami za granicę. Moim zdaniem jest to bardzo dobry sposób, żeby zmotywować każdego swojego pracownika do lepszych wyników w pracy, a także do zdrowej rywalizacji. Wyjazdy incentive najczęściej łączone są z jakimiś szkoleniami za granicą, ale także z odpoczynkiem. Chodzi przecież o to, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym. Taki pracownik może poznać nową kulturę, obejrzeć okolicę, w której nigdy nie był oraz odpocząć po pracowitym okresie. Moim zdaniem wyjazdy incentive to naprawdę ciekawe rozwiązanie, które jest korzystne dla każdej ze stron, zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Za każdym razem po takim wyjeździe pracownicy są strasznie zadowoleni nie tylko z samej podróży w nieznane im wcześniej miejsce, ale również z atrakcji, które przygotowaliśmy dla nich.

Wiele osób od razu pyta o koszt takiego wyjazdu. Bardzo ciężko jest podać konkretną kwotę, jeśli chodzi o tego typu wyjazd. Dlaczego? Otóż zależy to od wielu czynników. Czasami także przychodzą do nas klienci z określoną kwotą i tak musimy rozplanować wszystko, żeby nasz klient był zadowolony. Jednak wszystko się da, pamiętajcie, że z każdym można rozwiązać problem czy dojść do porozumienia, z którego obie strony będą zadowolone.