Siostra opowiadała mi dzisiaj o swoim chłopaku. Nawet nie wiedziałam, że Grzesiek ma taki dar. Jest bardzo dobrym i wesołym chłopakiem. Od razu zrobił na mnie pozytywne wrażenie. My z siostra mieszkamy w miejscowości Gdańsk.

Ludzie chętnie inwestują w pielęgnację ogrodów

pielęgnacja ogrodówPrzyjechałyśmy oby dwie na studia. Jesteśmy bliźniaczkami ale nie studiujemy jednego kierunku. Grzesiek pochodzi z Sopotu. Trójmiasto zrobiło na nas dobre wrażenie. Nasi rodzice zostali w Toruniu. Staramy się ich w miarę możliwości jak najczęściej odwiedzać ale chyba już do Torunia nie wrócimy. Trójmiasto tak nam się spodobało, że planujemy tu zamieszkać. Nie wiemy tylko jeszcze w jakim mieście na stałe. Wszystko będzie zależało gdzie znajdziemy prace. Grzesiek projektuje ogrody. Skończył studia rok temu i jest od nas starszy. Projektowanie ogrodów wychodzi mu bardzo dobrze. Projektowanie ogrodów jest także dobrze płatnym zajęciem. Najlepszej jakości pielęgnacja ogrodów w Gdańsku jest w obecnych czasach bardzo dobrze ceniona przez klientów, którzy coraz chętniej i coraz więcej na swoje ogrody przeznaczają pieniędzy. Zakładanie ogrodów to Grześka ulubione zajęcie. Pokazywała mi siostra jego stronę internetową. Nie sądziłam, że na swoim koncie Grzesiek ma już tyle zleceń. Bardzo mi się wszystkie projekty podobały. Jeżeli kiedyś w przyszłości będę miała ogród to na pewno skorzystam z jego usług. Projektowanie ogrodów zajmuje mu nie wiele czasu. O ile klient ma sprecyzowaną wizje na swój ogród to samo zaprojektowanie Grześkowi zajmuje mało czasu. Bardzo spodobała mi się jego praca. Nie sądziłam tez, że projektując ogrody można tak dobrze zarabiać.

Ja studiuję rachunkowości. Mam nadzieję, że kiedy będę pracować w tej branży to będę o niej opowiadać z takim samym zapałem jak Grzesiek o swoich ogrodach. Wydaje mi się, że fajnie jest gdy pracuje się w branży, którą się lubi.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *