Moje wesele było naprawdę udane. Jednak przygotowanie go było naprawdę czasochłonne. Razem z mężem przed weselem zmieniliśmy nasze życie. Od kiedy jesteśmy parą zawsze mieliśmy nadwagę. Postanowiliśmy to zmienić i na parę miesięcy przed imprezą przeszliśmy na dietę i zmieniliśmy tryb życia. Schudliśmy dużo, więc nie chciałam tego zaprzepaścić objadając się niezdrowymi rzeczami na weselu. Taki powrót na jeden dzień do złych nawyków mógł być niebezpieczny.

Zdecydowaliśmy się na catering dietetyczny

szczecin - catering dietetyczny na weseleCzytałam wcześniej o tym, że można zamówić na wesele specjalny catering dietetyczny. Jestem naprawdę zaskoczona tym jakie możliwości w tym względzie oferuje Szczecin – catering dietetyczny na wesele był bardzo łatwy do znalezienia. Jak już znalazłam firmę, która spodobała mi się i zdecydowałam się na skorzystanie właśnie z jej usług to byłam naprawdę zadowolona. Przedstawiciel firmy był niesamowicie miły, słuchał każdej naszej sugestii ale też proponował nam różne rozwiązania dotyczące potraw jakie moglibyśmy podać na naszym weselu. Zdecydowaliśmy też, że na naszym weselu będzie szwedzki stół z bardziej kalorycznymi potrawami, tak żeby wszyscy goście byli zadowoleni. Byłam pewna, że nasi wujkowie i ciotki nie byliby zadowoleni z wyłącznie dietetycznych potraw i na przykład deserów ze ksylitolem zamiast cukru. 

Firma zajmująca się cateringiem na naszym weselu spisała się naprawdę super. Wszystkie potrawy były przepyszne i goście naprawdę je chwalili. Bardzo smakował mi lekki rosół, który był niesamowicie aromatyczny. Również ciasta, te dietetyczne smakował świetnie. Z tego co mówiła mi siostra, „normalne” potrawy były równie wyśmienite, jak te dietetyczne. Bardzo mnie to cieszy, bo zależało mi na tym żeby nasze wesele podobało się każdemu.