Problem z brzydko pachnącymi stopami jest dość powszechnym problemem. Przede wszystkim dlatego, że bardzo wstyd jest zdjąć buty, bowiem wiemy iż nieprzyjemny zapach bardzo szybko rozejdzie się po pomieszczeniu. Powodów takiego stanu rzeczy jest bardzo dużo. Może to być niewłaściwa dieta, czyli toksyny. Wiele osób przegrzewa swoje stopy zakładając za grube skarpety czy buty, przez co nogi zaczynają się pocić. Co na to poradzić? Zawsze mieć przy sobie dezodorant do stóp?

Kąpiele w srebrze koloidalnym to lekarstwo

srebro koloidalneNależy zastosować szlachetne rozwiązania, bowiem stopy i związane z nimi zapachy są bardzo delikatną i wstydliwą sprawą. Wiele osób boi się rozmawiać o tym ze znajomymi bojąc się odrzucenia. Jednak jak się bowiem okazuje bardzo wiele osób zmaga się z takimi problemami. Mają one swoje różne sprawdzone sposoby i można skorzystać z ich cennego doświadczenia. Stosując polecane przez wielu srebro koloidalne możemy mieć pewność iść przykry zapach odejdzie w zapomnienie. Wystarczy swoim stopom zapewnić kąpiel w takim srebrze, a aktywnie działające jony będą działać bakterobójczo. Jak się bowiem okazuje takie nieprzyjemne zapachy tworzą się poprzez obecność grzybów a także różnych nieprzyjemnych bakterii. Srebro, szczególnie w rodzaju nano stosowane do sprzętów gospodarstwa domowego dba o to, by żadne bakterie się nie rozmnożyły na powierzchni lodówki, mikrofalówki. W taki sam sposób srebro koloidalne zadba o stopy każdego z nas.

Kiedy posiada się pewien wstydliwy sekret czy problem powinniśmy robić wszystko, aby się go pozbyć raz na zawsze a nie uciekać. Ucieczka nic nie pomoże. Zwalczanie problemu natomiast w krótkim czasie pozwoli rozprawić się z problemem na dobre. Czy nie lepiej jest zdejmować obuwie bez obawy, że poczują to nasi znajomi?