Rozwiązanie stosowane w różnego rodzaju przestrzeniach architektonicznych z uwagi na wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność. W wielu przypadkach istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia, celem dopasowania bramy do miejsca przyszłego użytkowania.

Rolowane bramy ppoż – jakość oraz skuteczność

bramy ppoż rolowanePowszechnie stosowane zabezpieczenie przeciwpożarowe. Łatwe w montażu oraz niemal niewidoczne. Bramy ppoż rolowane to nowoczesna technologia umożliwiająca odcięcie zagrożonego obszaru od pozostałej części budynku. Wykonane z najwyższej jakości elementów, zapewniają bezpieczeństwo oraz niezawodne działanie. Brama, wyposażona w czujniki, aktywuje się poprzez czujnik dymu i zostaje opuszczona, w celu odseparowania objętego pożarem miejsca od pozostałej części budynku. Skutecznie niweluje ewentualne straty, powstałe w wyniku pożaru oraz pozwala chronić osoby i mienie znajdujące się w obiekcie. Zamówienia realizowane są na indywidualne zamówienie klienta, co pozwala dopasować rozmiar bramy do miejsca jej zastosowania. Zwinięta brama zachowuje estetyczny wygląd oraz nie rzuca się w oczy, co umożliwia jej montaż w galeriach handlowych oraz innego rodzaju przestrzeniach użyteczności publicznej. Wykonane ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej, z zastosowaniem ognioodpornego materiału, posiadają niezbędne atesty, zezwalające na ich użytkowanie. Możliwe do instalacji na nadprożu bądź bezpośrednio na suficie, co zwiększa ich funkcjonalność oraz użyteczność.

Bramy rolowane to obecnie powszechny rodzaj zabezpieczenia na wypadek pożaru, stosowany najczęściej w miejscach użytku publicznego, z uwagi na bezpieczeństwo osób korzystających z obiektów. Chętnie stosowany także w parkingach podziemnych, celem zminimalizowania szkód powstałych w wyniku pożaru. Nowoczesna technologia i estetyczny wygląd w połączeniu z niezawodnością.