Już od czasów młodości borykam się z problemem zbyt dużego biustu. Zawsze mój biust był dla mnie powodem olbrzymich kompleksów, pamiętam, jak z jego powodu wstydziłam się ćwiczyć na W-F-ie czy chociażby nawet podbiec do autobusu. Poza tym z powodu jego dużego ciężaru nieustannie cierpiałam na bóle pleców. Nie zrozumie tego nikt, kto nie miał podobnych problemów.

Staniki na duży biust

biustonosze duże rozmiaryZ tego powodu przez bardzo długi czas nie miałam chłopaka, byłam ogromnie zakompleksiona przez te moje duże piersi. Tak było do czasu, aż moja najlepsza, ukochana przyjaciółka zaciągnęła mnie w dniu moich urodzin do fachowego sklepu z bielizną, w którym planowała kupić mi dobrze dobrany biustonosz. W sklepie tym, ku mojemu zdziwieniu, biustonosze duże rozmiary dostępne były w wielkim wyborze. Dzięki miłej pani sprzedawczyni udało mi się wybrać nie jeden, ale aż trzy biustonosze, w których mój ogromny biust prezentował się naprawdę bardzo dobrze. Biustonosze podtrzymywały go bardzo porządnie. W takich biustonoszach mogłabym bez problemu wybierać się na codzienny jogging. Ponadto, dzięki dobremu projektowi, biustonosze odciążały mój kręgosłup zmęczony nieustanym noszeniem tego ciężaru, jakim był mój biust. Dzięki temu skończyły się bóle pleców, które tak bardzo mi dokuczały. Okazało się, że za niewielkie pieniądze mogę niemalże zmienić swoje życie, a przynajmniej pozbyć się kompleksów. Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałam.

Każda posiadaczka dużego biustu boryka się z wieloma problemami, które ten biust może powodować. Jednak boryka się z nimi dopóty, dopóki nie kupi sobie specjalnego biustonosza dla dużych piersi. Taki dobrze uszyty biustonosz bardzo dobrze podtrzymuje piersi i sprawia on, że wyglądają bardzo ładnie. Ponadto odciąża również zmęczony kręgosłup.