W trakcie planowania wyposażenia przedpokoju wykorzystać możemy mnóstwo ciekawych możliwości – funkcjonalne szafy, meble na rozmaite akcesoria i dodatki. Pamiętajmy, że wrażenie pierwszego pomieszczenia do którego wchodzimy rzutuje na całą aranżację mieszkania.

Specyfika stojących wieszaków kutych

wieszaki stojące kuteZwykle w przedpokoju zauważyć można na pierwszy rzut oka różnego rodzaju szafy – przesuwne, dwudrzwiowe czy typowe garderoby dedykowane do przedpokoju. Różnorodna stylistyka i sposób wykonania mebli umożliwiają idealne dopasowanie wyposażenia do potrzeb wszystkich użytkowników. Pojemne szafy pozwalają na zagospodarowanie odzieży, galanterii i innych drobiazgów. Szafy przesuwne wyposażone są też w lustra okazałych wymiarów. Zawsze jednak, poza podstawowymi meblami, poszukujemy dodatkowych innowacyjnych rozwiązań. Interesującą formą, którą można wykorzystać w przedpokoju są rozmaite wieszaki – większe i mniejsze, wykonane z różnych materiałów. Warto zwrócić uwagę na wieszaki stojące kute – stabilne o bardzo stylowym wyglądzie. Wieszaki kute można znaleźć w profesjonalnych zakładach zajmujących się metaloplastyką. Wybór różnych modeli z pewnością nas zaskoczy. Dostępne są prostolinijne konstrukcje wykonane w tradycyjnym charakterze oraz niezwykle oryginalne wieszaki, które przyciągają uwagę fantazyjnym sposobem wykończenia. Eleganckie wieszaki kute zapewniają ogromną wygodę w zakresie zagospodarowania odzieży i galanterii. Dużą popularnością cieszą się też wieszaki, w które można wkomponować parasolki.

Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych wieszaki kute – czarne, w kolorze miedzi lub srebra, zawsze będą oryginalną wizytówką każdego przedpokoju. Jeżeli do aranżacji dodamy więcej akcesoriów z działu metaloplastyki, z pewnością otrzymamy atrakcyjną i spójną całość.