Od kilku lat pracuję jako sprzedawca w małym sklepie spożywczym. Mieszkam w małej wsi, gdzie ciężko dostać pracę. Sklep w którym pracuję istnieje od kiedy tylko sięgam pamięcią. Aktualnie mamy w nim całkiem dobre zaopatrzenie, nie tylko w artykuły spożywcze, ale również chemię i materiały przemysłowe. Żeby jednak wszystko było ładnie poukładane potrzebne są regały sklepowe.

Nowe, wytrzymałe regały do sklepu

regały sklepoweW tym roku właściciel sklepu postanowił zainwestować w nowe regały sklepowe. Asortymentu mamy coraz więcej, a miejsca do układania niestety nie przybywa. W celu zachowania porządku postanowiliśmy poukładać wszystko na regałach. Wiadomo, że większa ilość półek pozwala na lepsze rozmieszczenie towaru. Zamówiliśmy regały sklepowe w firmie, która zajmuje się wyposażeniem sklepów. Już wcześniej zakupiliśmy u nich lodówki. Produkty tej firmy są wytrzymałe, a ich dodatkową zaletą jest również długi czas gwarancji, bo aż pięć lat, czyli więcej niż w innych firmach tego typu. Regały zostały do nas przywiezione, a w ramach gratisu również i złożone przez obsługę tej firmy. Regały zostały całkowicie wykonane z metalu, dzięki czemu można na nich położyć dość dużo produktów o większej wadze. Po poukładaniu asortymentu na regały sklepowe, oczywiście w samym sklepie zrobiło się dużo więcej miejsca, a i zapanował ład i porządek. 

Bardzo się cieszę, że właściciel sklepu postanowił zamówić regały sklepowe. Dzięki nim moja praca jest aktualnie dużo łatwiejsza. Nie muszę już w morzu innych produktów szukać tego właściwego, a i ceny również są umieszczone na regale, tak więc również klientom znacznie ułatwia to zakupy. Firma, która nam te regały sprzedała i zamontowała również jest godna polecenia. Ich produkty są wytrzymałe i świetnie sprawdzają się właśnie w takich małych sklepach.